زنگ انتخابات در خراسان شمالی اسفند ماه به صدا در می آید
معاون سیاسی استاندار:
زنگ انتخابات در خراسان شمالی اسفند ماه به صدا در می آید
معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استاندار خراسان شمالی از آغاز فرآیند ثبت نام شوراهای شهر و روستا از اسفند ماه سالجاری خبر داد و گفت: در انتخابات پیش رو ثبت نام شورای شهرها از ۲۰ اسفند شروع و به مدت ۷ روز و تا ۲۶ اسفند ادامه دارد و ثبت نام شورای روستاها از ۱۶ فروردین ماه سال ۱۴۰۰ شروع و تا ۲۲ فروردین ادامه دارد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خراسان شمالی، احمد برادران در سومین نشست با بخشداران استان گفت: یکی از مدارک مورد نیاز برای ثبت نام شوراهای شهر و روستا ارائه گواهی عدم سوء پیشنیه است که نباید بیش از ۳ ماه از زمان صدور این گواهی گذشته باشد.
برادران انتخابات را مظهر مشارکت و حضور مردم در عرصه تعیین سرنوشت کشور در حوزه ملی و محلی عنوان کرد و گفت: مردم سرمایه های اصلی نظام و کشور هستند و امروز دشمنان در شبکه های اجتماعی و تلویزیونی بر طبل ناکارآمدی کارگزاران نظام می کوبند و ما باید باید در جهت رفاه و همدلی و در راستای منافع نظام گام برداریم.
وی تاکید کرد: باید تلاش کنیم با همکاری یکدیگر مشکلات گذشته برای برگزاری انتخابات آینده را برطرف کنیم تا انتخابات خوبی در تراز نظام مقدس جمهوری اسلامی برگزار شود و زمینه مشارکت مردمی بهتر و بیشتری را فراهم کنیم.
برادران بخشداران را در صف مقدم اهداف نظام و دولت توصیف کرد و گفت: ارتباط مستمر بخشداران با مردم در شرایط مختلف و اطلاع رسانی رویکردها و سیاست های نظام و دولت می تواند در جهت اجرای بهتر ضوابط و دستورالعمل ها و آسیب شناسی تصمیمات به ما کند. 
وی بر جمع بندی پروژه های قابل افتتاح در دهه فجر تاکید کرد و افزود: پروژه های حوزه بهداشت و درمان با پیشرفت فیزیکی بالای ۸۰ درصد برای تامین اعتبار جهت بهره برداری تا آخر دولت اعلام شود.
برادران بر اطلاع رسانی اقدامات انجام شده از سوی دولت برای حل مشکلات مردم در استان مانند ایجاد زیرساخت مانند گازرسانی، افزایش پوشش اینترنت، نوسازی مدارس، برچیدن مدارس خشتی، گلی و سنگی، برچیدن بخاری های نفتی از سطح مدارس و ... تاکید کرد.
نظارت بر نحوه دریافت و استفاده از آرد و پیگیری مصوبات سفر استاندار به شهرستان ها از دیگر تاکیدات معاون سیاسی استاندار در این نشست بود و برادران همچنین گفت: وضعیت نارنجی استان در ابتلا به بیماری کرونا با کمترین بی توجهی به وضعیت قرمز برمی‌گردد بنابراین بخشداران باید از ابزارهای تبلیغی و کلام خود برای پیشگیری از این موضوع کمک کنند.
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۹/۲۴
منبع اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خراسان شمالی
تعداد بازدید : ۳۰۷

. پرتال و مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
Link group not found.

استانداری خراسان شمالی در فضای مجازی