پیش بینی 1176 صندوق رای در استان/اختصاص عادلانه فضاهای روباز به ستادهای انتخاباتی
معاون سیاسی استاندار خبر داد:
پیش بینی ۱۱۷۶ صندوق رای در استان/اختصاص عادلانه فضاهای روباز به ستادهای انتخاباتی
معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استاندار خراسان شمالی در ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا از پیش بینی هزار و ۱۷۶ صندوق رای در استان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خراسان شمالی، احمد برادران در این نشست با تاکید بر برگزاری انتخابات با پیوست سلامت مردم، گفت: تمامی تمهیدات و مقدمات لازم برای کاهش دغدغه سلامت مردم جهت حضور در پای صندوق های رای فراهم شده است.
برادران افزود: بنابر تصمیم ستاد انتخابات کشور و مدیریت بیماری کرونا زمان برگزاری انتخابات از ساعت 7 صبح جمعه 28 خرداد ماه تا 2 بامداد روز شنبه خواهد بود.
وی از افزایش 10 درصدی تعداد صندوق های رای در استان نسبت به انتخابات دوره گذشته خبر داد و گفت: هزار و 176 صندوق رای پیش بینی شده است که با تاکید بر حفظ سلامت مردم در صورت نیاز امکان افزایش این تعداد وجود دارد.
برادران افزود: علاوه بر تمهید نیازمندی های بهداشتی لازم برای عوامل اجرایی در شعب اخذ رأی همچنین با تایید ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا حضور یک نفر ناظر سلامت و بهداشت در شعب الزامی است.
رئیس ستاد انتخابات استان خراسان شمالی با تاکید بر اینکه هر گونه تبلیغات در فضاهای بسته ممنوع است، تصریح کرد: فضاهای بسته ویژه عوامل اجرایی ستادهای انتخابات خواهد بود که البته حداکثر تعداد این افراد 20 نفر است.
احمد برادران با بیان اینکه مراسم ها و تجمعات در فضاهای باز و با رعایت فاصله اجتماعی و استفاده از ماسک خواهد بود، افزود: بنا بر مصوبه ستاد ملی کرونا دستگاه های اجرایی باید فضاهای روباز خود مانند سالن های ورزشی را به طور عادلانه در اختیار ستادهای انتخاباتی قرار دهند.
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۳/۰۸
منبع اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خراسان شمالی
تعداد بازدید : ۲۱۸

. پرتال و مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
Link group not found.

استانداری خراسان شمالی در فضای مجازی