۱۳۹۶/۰۱/۲۳
جانشین شورای پدافند غیرعامل خراسان شمالی؛

باید با آموزش، مردم را نیز وارد گفتمان پدافند غیرعامل کرد

معاون سیاسی، امنیتی استاندارخراسان شمالی و جانشین شورای پدافند غیرعامل استان گفت:مخاطب گفتمان در بخش پدافند غیرعامل نباید تنها سازمان های دولتی باشد بلکه باید با آموزش و فرهنگ سازی مردم را نیز وارد گفتمان پدافند غیرعامل کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان شمالی؛محمدتقی ایرانی در نخستین شورای پدافند غیرعامل استان اظهار داشت:شرکت مردم در مباحث گفتمان پدافند غیرعامل موجب آشنایی آنان با انواع تهدیدات میشود.
وی بیان کرد: باید گفتمان پدافند غیرعامل را به گفتمان ملی تبدیل کرد تا هر شهروند ایرانی بتواند درمقابل تهدیدات خارجی یا هر حوادث دیگری از خود مراقبت نماید.
وی ادامه داد:همچنین مدیران پدافند غیر عامل استان نیز باید ارتباط بیشتری با سازمان پدافند غیرعامل کشور برقرار کنند تا ضمن به روز بودن اطلاعات خود بتوانند نیازهای خود را نیز اعلام نمایند و بخش نامه های موجود را اجرایی کنند.
ایرانی تصریح کرد:ایجاد سازمان پدافند غیرعامل بخش خصوصی الزامیست تا از این طریق کمک شایانی به سازمان پدافند غیرعامل شود تا بدین طریق ضمن اجرایی کردن آیین نامه ها، مطالبات مدیران پدافند غیرعامل نیز مورد توجه قرار گیرد.
وی به اهمیت انرژی و تهدیدات دشمن در این خصوص اشاره کرد و افزود:بسیاری از کشورهای دنیا به دنبال انحصار انرژی و قدرت هستند بنابراین باید برای حفظ ساختار و استقلال خود مراقبت های بیشتری در پایداری انرژی انجام دهیم.
ایرانی تصریح کرد:خوشبختانه در حوزه انرژی به ویژه برق و گاز اقدامات خوبی در بخش پدافند غیرعامل صورت گرفته که توانسته ایم تمام ضعف ها و مشکلات این حوزه راشناسایی کنیم.
 
 


منبع : اداره کل روابط عمومی
تعداد بازدیدها : ۵۶
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

اخبار استانداری
           
اخبار برگزیده