۱۳۹۹/۰۹/۰۱
فرماندار اسفراین:

محدودیت تردد در ورودی شهراسفراین اعمال شد

فرماندار شهرستان اسفراین گفت: برای مدیریت کرونا و پیشگیری از شیوع این بیماری، طرح اعمال محدودیت در مسیرهای ورودی شهرستان اسفراین از امروز شنبه اول آذر ماه اجرا شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اسفراین، طاهر رستمی ضمن بازدید از ورودی شهر اسفراین گفت : بر اساس مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا مقرر شد محدودیت تردد در شهرهای با رنگ قرمز انجام شود.

وی با بیان اینکه مسیرهای ورودی با حضور پلیس راه بسته شده است،ادامه داد: بر اساس برنامه ریزی هایی که انجام شد از ساعت ۱۲ بامداد امروز این طرح در شهرستان اسفراین آغاز شده و ورود خودروهای دارای پلاک غیربومی به این شهرستان از همه مبادی ممنوع شد.

رستمی با اعلام اینکه ورودی کمربندی دو نقطه ورودی از ضلع شمالی و یک ورودی در ضلع جنوبی بسته خواهد شد، گفت: این تصمیم که دستورالعمل اجرایی مصوبه ستاد ملی کرونا است، با هدف قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا اجرایی می‌شود و تمامی نیروهای راهور و پلیس راه مستقر در ورودی‌های شهرستان با جدیت نسبت به اجرای این مصوبه اقدام خواهند کرد.

فرمانداراسفراین گفت: رانندگانی که در این طرح تخلف کنند، با جریمه و یا توقیف خودرو از سوی پلیس مواجه خواهند شد.

رستمی افزود: همچنین منع تردد درون شهری نیز از ساعت ۹ شب تا ۴ صبح علاوه بر منع تردد بین شهری اعمال می‌شود.

وی در پایان تاکید کرد: شهروندان با رعایت فاصله گذاری اجتماعی و پروتکل های بهداشتی از خروج از این شهرستان در این روزها خودداری کنند تا از این بحران خارج شویم.

 

منبع : فرمانداری اسفراین
تعداد بازدیدها : ۳۴۰
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

. پرتال و مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
Link group not found.

استانداری خراسان شمالی در فضای مجازی