۱۳۹۹/۰۹/۰۲
در راستای اجرای مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا انجام شد

بازدید سرزده فرماندار اسفراین از ادارات و بانکهای شهرستان اسفراین

صبح امروز در راستای اجرای مصوبات ستاد ملی مقابله با بیماری کرونا، فرماندار اسفراین به صورت سرزده از تعدادی دستگاههای اجرایی شهرستان و بانکها بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اسفراین، طاهر رستمی به صورت سرزده از ادارات جهاد کشاورزی، ثبت اسناد و املاک، کمیته امداد امام خمینی (ره) و بانکهای کشاورزی و ملی شعبه خیابان آزادی و امام خمینی (ره) بازدید کرد.
وی در حاشیه بازدید از ادارات و بانکهای شهرستان گفت: همه دستگاههای اجرایی با توجه به شیوع کرونا ویروس موظف به رعایت پروتکل‌ های بهداشتی هستند

رستمی با تاکید بر اینکه کارکنان دستگاه های اجرایی، بانک ها و ادارات موظف به استفاده از ماسک در زمان حضور در محل کار هستند، تاکید کرد: به منظور حفظ و تامین سلامت ، از ورود ارباب رجوع، بدون ماسک به ادارات جلوگیری به عمل می آید فرماندار اسفراین ، از شهروندان خواست تا به توصیه‌ های ستاد ملی کرونا عمل کنند، فاصله‌های اجتماعی واستفاده از ماسک را جدی بگیرند و از شرکت در اجتماعات و ایجاد ازدحام در شهر و بازار خودداری نمایند.
فرماندار اسفراین گفت: طبق بخشنامه اعلام شده حضور کارکنان در شهرهای دارای وضعیت قرمز به غیر از مشاغل حساس ضروری به یک سوم کاهش می‌یابد که اجرای این دستور العمل از سوی دستگاههای اجرایی ضروری می باشد.

رستمی ادامه داد: این بازدید ها ادامه دارد و مدیران دستگاه های اجرایی مسئول رعایت کلیه دستور العمل های بهداشتی در دستگاه ذیربط خواهند بود.
در این بازدید، فرماندار اسفراین از اداره ثبت اسناد و املاک اسفراین به دلیل رعایت مطلوب دستور العمل بهداشتی ، دو شیفته نمودن کارکنان و عدم تجمع و رعایت فاصله گذاری اجتماعی تقدیر کرد.
در ادامه بازدید امروز، به یکی از بانکهای شهرستان به دلیل ازدحام ارباب رجوع و عدم رعایت فاصله گذاری اجتماعی تذکر داده شد.

منبع : فرمانداری اسفراین
تعداد بازدیدها : ۳۰۲
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

. پرتال و مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
Link group not found.

استانداری خراسان شمالی در فضای مجازی